Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Nowości
Regulamin
REGULAMIN zakupów w firmie KM Digital Katarzyna Madej
 
Kupujący: osoba fizyczna lub prawna dokonująca płatności.
Administratorem danych i jednocześnie Sprzedawcą jest firma KM Digital Katarzyna Madej z adresem do korespondencji: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Podgórze 22/50, NIP 9482533655.
 
1.Za pośrednictwem strony kmdigital.pl sprzedawca prowadzi sprzedaż produktów cyfrowych marki Ni mniej ni więcej digital papers, świadcząc jednocześnie na rzecz kupującego usługi drogą elektroniczną.
2.Kupujący nie może dokonać zakupu anonimowo, ani pod pseudonimem.
3.Warunkiem złożenia zamówienia jest założenie konta w sklepie kmdigital.pl
4.Za pośrednictwem sklepu bytalik.pl Sprzedawca świadczy na rzecz Kupującego usługę drogą elektroniczną polegającą na umożliwieniu Kupującemu zawarcia ze Sprzedawcą umowy o dostarczenie treści cyfrowych w postaci plików (JPEG lub PNG).
5. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. Po zakończeniu procesu zakupowego w ciągu 24 godzin na podany przy rejestracji adres email otrzymasz link do pobrania plików. 
6. Klient, który zawarł ze Sprzedawcą umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
7. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje klientowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta.
8. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje klientowi po pobraniu plików ze strony.
9. Prawo do reklamacji: Reklamacja powinna zawierać dane osoby lub podmiotu składającego reklamację (imię i nazwisko lub pełna nazwa, dane kontaktowe) jak również wskazanie przyczyny reklamacji oraz treść żądania. W celu rozpatrzenia reklamacji z tytułu rękojmi przez KM Digital Katarzyna Madej, Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt cyfrowy do KM Digital z opisem reklamacji na adres mailowy: office.kmdigital@gmail.com. Czas obowiązywania rękojmi to dwa lata od dnia zakupu.

Zwrot płatności i odstąpienie od umowy możliwe jest tylko wtedy kiedy Klient nie pobrał zakupionych produktów cyfrowych ze sklepu kmdigital.pl.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego” albo „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 
Płatności:
Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty na konto firmy:
45 1050 1793 1000 0097 8310 8211
KM Digital Katarzyna Madej
ul. Podgórze 22/50
43-300 Bielsko-Biała

Tytułem: nr zamówienia

Operatorem szybkich płatności jest BlueMedia S.A.
Karty płatnicze, którymi można realizować płatność: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.


Firma KM Digital Katarzyna Madej wystawia faktury do każdej transakcji na dane podane podczas rejestracji.
Faktury wysyłane będą drogą elektroniczną na maila do dwóch tygodni od dokonania zakupu.


Warunki korzystania z produktów cyfrowych:
Produkty cyfrowe są do użytku wyłącznie Kupującego.
Nie wolno Kupującemu rozpowszechniać zakupionych produktów cyfrowych zarówno w wersji cyfrowej jak i wydrukowanej odpłatnie lub nieodpłatnie.
Nie wolno modyfikować plików w celu ich dalszej odsprzedaży.
Nie wolno Klientowi tworzyć własnych cyfrowych produktów końcowych typu logo, banery, własne papiery scrapbookingowe i inne produkty digital z zakupionych plików cyfrowych.
Wolno Kupującemu wprowadzać modyfikację do produktów cyfrowych polegających na przycięciu, zmniejszeniu, rozciąganiu, odbijaniu lustrzanym, zmianie nasycenia kolorów lub dodaniu tekstu własnego przed wydrukowaniem plików.
Wolno Kupującemu generować plik svg z png lub jpeg z png, itp.
Wolno Kupującemu sprzedawać prace typu kartki, zaproszenia, podziękowania, exploding boxy i inne z użyciem zakupionych plików cyfrowych uprzednio je drukując.
 
 
Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w Regulaminie.
Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się Regulamin obowiązujący w dacie zawarcia umowy.
Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 9.05.2023r.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl